SREBRNA MASKA

Dnia 21 i 22 kwietnia, w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się pierwszy, powiatowy etap przeglądu teatrów dziecięcych i młodzieżowych „Srebrna Maska”, podczas którego jury w składzie: Marzena Tudek – przewodnicząca jury, Małgorzata Walenda, wyłoniło 5 grup teatralnych, które będą reprezentować Powiat Garwoliński w finale „Srebrnej Maski” w Siedlcach.


W kategorii szkoły podstawowe do finału przeszły następujące grupy teatralne:
  1. Koło Teatralne ze Szkoły Podstawowej w Rębkowie ze spektaklem „Za ósmą górą” opiekunem grupy jest pani Monika Szablewska.

  2. TO MY z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Rębkowskiej ze spektaklem „Balladyna”, opiekunem grupy jest pani Maria Lenarczyk.

W kategorii gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, do finału przeszły następujące grupy teatralne:

  1. Mała Rękawiczka z Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie ze spektaklem „Szlaban”, opiekunem grupy jest pani Izabela Rękawek.

  2. NIEPOKÓJ z Publicznego Gimnazjum im Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej ze spektaklem „Człowiek człowiekowi”, opiekunem grupy jest pani Anna Szyszka

  3. Rękawiczka z CSiK w Garwolinie ze spektaklem „Rozmowa Mistrza Polikarpa ze Śmiercią” opiekunem grupy jest pani Izabela Rękawek.


Wszystkim przybyłym grupom teatralnym bardzo dziękujemy za występ a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.